2 липня – День працівників морського і річкового флоту та Військово-Морських Сил ЗСУ

Ці свята особливі для нас, адже Нова Каховка невід’ємно пов’язана з Дніпром, і ми ніколи не забуваємо про підшефних моряків на катері з ім’ям нашого міста.

Шановні працівники річкового флоту! Галузь, з якою ви поєднали трудовий шлях, – невід’ємна складова економіки. Результати вашої невтомної праці вселяють упевненість в її завтрашньому дні, створюють сприятливі передумови для втілення найзавзятіших планів і намірів у їх розбудові. Адже річки і моря – це артерії життя, які з’єднують нашу державу з іншими країнами та є складовою міжнародних транспортних коридорів.

Шановні військові моряки! Підрозділи ВМС на захисті морських рубежів держави, у навчаннях та бойовому злагоджені щодня демонструють високу звитягу і відданість Україні. В найскладніші часи випробувань ви відроджуєте гордість держави – її Військово-Морські Сили.

Бажаю вам ніколи на натрапляти на мілину та підводні рифи. Міцного всім здоров’я, щастя, сімейного затишку, невичерпної життєвої енергії, оптимізму та семи футів під кілем!

Володимир Коваленко, міський голова