20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11.02.2015р. №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану, людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього нашої країни.

Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму. Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.

Нам потрібно пам’ятати, що Герої Небесної Сотні віддали своє життя за можливість України рухатися вперед і бути європейською країною.

Вшануймо Героїв України, які відважно відстоювали та відстоюють незалежність нашої країни, які віддали свої життя заради майбутнього українців.

Слава Героям Небесної Сотні! Слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини.

Слава Україні!

Володимир Коваленко, міський голова