21 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Цей день – вияв уваги та поваги до людей, які своєю непростою щоденною працею забезпечують чисті, охайні вулиці та двори, хто створює щоденні зручності людям, поліпшує умови їхнього побуту, хто підтримує безперебійну роботу інженерних комунікацій, водопровідно-каналізаційного та шляхового господарства, проводить благоустрій населених пунктів, озеленення вулиць, парків і скверів.

Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їхньої стабільності і яка відповідальність лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства.

Представники сфери побутового обслуговування роблять своїх земляків красивими, доглянутими, а їхнє життя – комфортнішим. Упевнений, що ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя жителів нашої громади, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширення асортименту послуг.

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення, сердечно вітаю вас з професійним святом!

Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

Володимир Коваленко, міський голова