22 березня – Міжнародний день води. Школа №10 закликає берегти безцінний ресурс

  Всесвітній день води бере свій початок від Конференції з довкілля та розвитку, що мала місце у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Основною причиною святкування цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів.   

 Метою проведення цього Дня у  школі №10 Новокаховської міської ради є підвищення рівня обізнаності учнівської молоді про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.

На уроках хімії, біології, географії, основ здоров’я, початковій школі розглядалися питання: «Що таке вода ?», «Портрет молекули води», «Три агрегатні стани води», «Літаючі водойми»,  «Земля-блакитна планета», «Кругообіг води», «Вода крізь призму історії», «Водні ресурси світу та України», «Потреби у воді»,  «Води в Україні найменше…», «Хто забруднює водні ресурси?»,  «Здатність до самоочищення»,  «Фактор благополуччя», «Як зменшити забруднення водойм?», «Майбутнє водних ресурсів: чого чекати завтра?», «Не будь осторонь !».

Повсякденне наше життя побудовано на воді і створено з води. Без неї усе, що оточує нас – вологості повітря, бурхливої течії річок, струменю води в крані на кухні – наше життя було б неможливим… Тому кожен  має зробити якусь маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів. Хтось з нас вчасно закриє кран на кухні чи у ванній кімнаті й тим самим збереже десятки літрів чистої води, інший – викине випиту пляшку  не в річку, а в спеціальний сміттєвий контейнер, а дехто  очистить джерело, яке повністю замулене і може просто пересохнути спекотним літом. А що саме зробити –  хай підкаже  серце. Не відмовляйтесь від добрих справ, адже все, що ви зробите повернеться сторицею. Не будьте байдужими!