22 березня – Всесвітній день води

  Всесвітній день води був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН і вперше пройшов 22 березня 1993 року. 123

З того часу ця подія щорічно відзначається 22 березня. Головна мета започаткування Дня води – проведення активного інформування серед широких верств населення та привернення уваги громадськості і політиків до проблем води.

У Дніпрянській ЗОШ пройшла низка заходів, приурочених до цього дня. Організувала їх проведення проведення разом з учнями 1-11 класів вчитель екології Олена Лопачук.

 Для учнів 1-4 класів була проведена лінійка «Зупиніться і вклоніться – це Вода!». Олена Лопачук  розповіла дітям про значення води як джерела життя,  про проблему чистої води в Україні і на планеті в цілому. Учні 4 класу презентували вірші, присвячені екологічним проблемам водних ресурсів. Вчитель Тетяна Нємченко разом з учням 5 класу інсценували для молодших школярів легенду про воду.

На лінійці для учнів 5-7 класів свій виступ презентувала учениця 9 класу Мовчан Антоніна. Вона познайомила присутніх з темою «Вода звичайна і незвичайна». Учні 7 класу підготували виступ «Цікаві факти про воду».

днепряны-1 днепряны-2 днепряны-3

Підсумком заходів стало проведення конференції «Проблема прісної і питної води в Україні та шляхи її вирішення» для учнів 8-11 класів. Учасники конференції прослухали, обговорили і проаналізували доповідь учениці 10 класу Антоненко Софії «Проблема джерел питної води в Україні та смт.Дніпрянах».

 Після виступів учнів 10 класу «Дослідження стану колодязів на території смт.Дніпряни», учнів 9-х класів «Яку воду краще пити», учнів 8 класу «Жива і мертва вода», учнів 11 класу «Екологічний стан річки Дніпро» юні екологи визначили основні джерела забруднення водойм, спланували низку природоохоронних акцій і заходів щодо вирішення проблем прісної та питної води в Україні.

днепряны-4