22 квітня – Міжнародний день Землі

22 квітня світова спільнота відзначає  Міжнародний день Землі, покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.

День – нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може замислитися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево.


Отож, і учні школи №10 Новокаховської міської ради взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. В школі відбувся конкурс екологічних плакатів та малюнків «Збережемо нашу Землю», в якому прийняли участь учні 1-8 класів.


Організовано і проведено заходи, що спрямовані на формування екологічної свідомості учнів: конференції, диспути, захисти екологічних проектів, ведеться пошукова робота, агітаційно-пропагандистська робота. У закладі відбулись акції: “Посади і збережи дерево”, “Парад квітів біля школи”, “Очистимо планету від сміття”, “Екологічна стежка”, “Флора України – компас у зеленому світі”, “Чиста Україна – чиста Земля”. У проведенні акцій взяло участь 458 учнів, 68 педагогів, 14 працівників технічного персоналу. Учні, вчителі, батьки, працівники школи під час проведення прибирали: шкільну територію (території від сміття, обкопування дерев на шкільних ділянках, догляд за клумбами, упорядкування трав’яних газонів, проведено підчистку та обрізку дерев і кущів); міський парк.


Якщо б кожна людина на клаптику землі своєї зробила все, що вона може, яка б прекрасна була б наша Земля!

Адміністрація ЗОШ №10