22 січня – День Соборності України

У цей день ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії – свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися. Возз’єднання українців на своїй землі в єдиній Українській державі – вияв народної волі до самовизначення і консолідації, свідчення політичної зрілості нації.

Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога. День Соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутті, що зросла і зміцніла у віковій визвольній боротьбі українського народу.

Шановна громадо, прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Бажаю всім нам любові до рідної землі, миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень,віри в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, незалежної, демократичної, могутньої України.

Володимир Коваленко, міський голова