25 лютого відбудеться 7 сесія Новокаховської міської ради

25 лютого 2016 року о 9.00 годині у великій залі міськвиконкому відбудеться чергова 7 сесія Новокаховської міської ради 7-го скликання. Згідно розпорядження міського голови В.Коваленка від 10.02.2016 року №38-р до порядку денного включено 54 питання.
Після розгляду депутатських запитів, сесія заслухає інформацію керівника Новокаховської місцевої прокуратури О.Короля.
Далі депутати розглянуть звіти про хід виконання низки міських програм, якими опікується начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міськвиконкому Н.Таран: «Про хід виконання міської програми молодіжної політики за 2015 рік.», «Про виконання Програми розвитку футболу в місті Нова Каховка за 2015 рік.», «Про виконання у 2015 році Програми розвитку тенісу настільного в місті Нова Каховка на 2010-2015 роки.», «Про хід виконання міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей за 2015 рік.», «Про хід виконання міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки за 2015 рік.», «Про хід виконання міської Програми підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми за 2015 рік.».
Наступними питанням будуть розглянуті проекти рішень «Про внесення змін до міської програми «Розвиток культури і туризму міста Нова Каховка на період 2013-2017 роки» та «Про хід виконання міської програми «Місцеві стимули для медичних працівників на 2014-2016 роки».
Перший заступник міського голови Л.Чурсинов доповість депутатам проекти рішень «Про Програму економічного, соціального та культурного розвитку міста Нова Каховка на 2016 рік.» та «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків для проведення капітального ремонту житлового фонду на 2016-2018 роки.»
В блоці освітянських питань начальник міського відділу освіти О.Якубова буде пропонувати до затвердження міську програму «Про затвердження міської соціальної цільової програми розвитку освітньої галузі на 2016-2019 роки.» та проект рішення «Про затвердження загальної чисельності апарату відділу освіти Новокаховської міської ради.»
Начальник служби у справах дітей О.Поповиченко Про затвердження заходів на 2016 рік до міської Програми соціального захисту прав дітей, розвитку сімейних форм виховання, профілактики вчиненню правопорушень неповнолітніми на 2016-2017 роки.»
Директор КП «Агенція регіонального розвитку» Ю.Спіцин доповість проект рішення «Про затвердження заходів на 2016 рік до міської Програми«Безпечне місто 2015-2017», затвердженої рішенням міської ради від 16.07.2015 року №2119.»
«Про внесення змін та доповнень до Заходів на 2016 рік до міської Програми будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів об’єктів соціальної сфери, житлового фонду та інших об’єктів комунальної власності міста Нова Каховка на 2015-2016 роки.» доповість начальник відділу капітального будівництва С.Гончаренко.
Питання «Про виконання міського бюджету за 2015 рік.» доповість начальник фінансового управління І.Фурсєєва.
Пропозиції «Про встановлення пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Нова Каховка на 2016 рік.» запропонує депутатам начальник юридичного відділу Т.Ільїна.
«Про внесення змін до регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради.» доповість начальник Центру надання адміністративних послуг Ю.Орманжі.
Блок питань щодо врегулювання деяких питань роботи депутатів та апарату міської ради запропонує начальник організаційного відділу ради Р.Пашкевич. Зокрема це проекти рішень «Про Положення про помічника-консультанта депутата Новокаховської міської ради.» та «Про затвердження Порядку підготовки проектів рішень міської ради.»
Питання погашення боргу міськводоканалу перед світовим Банком «Про внесення змін до Договору про погашення заборгованості комунального підприємства «Міський водоканал» перед територіальною громадою міста за виконання гарантійних зобов’язань від 03.04.2013р. № 3-04/13.» доповість директор КП «Міський водоканал» В.Радованець.
У блоці майнових та земельних питань, який доповідає начальник відділу земельних відносин та комунальної власності Т.Ковальчук будуть розглянуті такі питання:
Про затвердження Програми приватизації майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Нова Каховка, на 2016 рік.
Про план-завдання по продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення на 2016 рік на території міста Нова Каховка.
Про утворення комісії із визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території міста Нова Каховка.
Про звіт Комісії по контролю за фактичним використанням землі на території міста Нова Каховка за ІV квартал 2015 року.
Про дозвіл комунальному підприємству “НК Екосервіс” на списання основних засобів.
Про дозвіл КП “НК ЖЕУ” на передачу основних засобів.
Про затвердження акту обстеження технічного стану основних засобів, що орендує ПАТ «ДМК «Таврія».
Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2014 року №1441 «Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міста Нова Каховка, які плануються для продажу на земельних торгах».
Про визначення земельних ділянок, які будуть передаватися в оренду шляхом проведення земельних торгів окремими лотами.
Про доповнення переліку об’єктів приватизації на 2016 рік.
Про віднесення ділянок до земель поточного будівництва.
Про затвердження детального плану території в межах просп.Перемоги – вул.Горького – вул.Свєтлова.
Про затвердження детального плану території в межах вул.Ентузіастів – вул.Першотравнева – вул.Миколи Букіна.
Про затвердження детального плану території в межах вул.Дзержинського – вул.Горького – вул.Миколи Букіна.
Про затвердження детального плану території в межах вул.Довженка – вул.Щорса – просп.Перемоги.
Про затвердження проектів землеустрою, поділ земельних ділянок та передачу земельних ділянок у користування.
Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність та користування громадянам.
Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам, які є учасниками антитерористичної операції.
Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам, які є учасниками антитерористичної операції.
Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою та викуп земельних ділянок.
Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам.
Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо земельних ділянок, які плануються для передачі в оренду на земельних торгах та внесення змін до раніше прийнятих рішень.
Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо поділу та інвентаризації земельних ділянок.
Про надання дозволу на розробку детального плану території Управлінню містобудування та архітектури Новокаховської міської ради в межах вул.Довженка – вул.Дзержинського – просп.Перемоги.
Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності товариством з обмеженою відповідальністю «Малбі».
Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності Товариством з обмеженою відповідальністю «Ротор НК».
Про припинення прав на землю та поновлення дії договорів оренди земельних ділянок.
Про оформлення договору сервітутного користування для будівництва об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури.
Про оформлення договорів, які визначають розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
Про згоду на передачу жіночому монастирю об’єктів комунальної власності по вул.Комінтерна, буд.50-а.
Також на сесії планується розгляд низки невідкладних питань, які не увійшли в розпорядження міського голови про скликання сесії міської ради, але потребують негайного вирішення. Серед них проект рішення щодо перейменування низки вулиць у місті у відповідності до вимог закону про декомунізацію.
Особливістю 7 сесії міської ради буде те, що на ній вперше під час роботи сесії буде вестись поіменний облік голосувань депутатів згідно Закону України про введення поіменного голосування у місцевих радах. Організаційний відділ підготував свої пропозиції депутатам щодо механізму виконання цього закону в наших умовах. Але як воно піде на практиці – поки ніхто не знає.
Другою особливістю роботи сесії буде те, що роботу сесії можна буде подивитися в онлайн режимі на офіційному сайті міста. На головній сторінці сайту з правого боку в розділі «Навігація» є відповідний банер.
Тож тепер всі депутатські баталії та пристрасті, що інколи на сесіях міської ради вирують під куполом нашого Білого дому, можна буде побачити на власні очі.
Про підсумки роботи сесії та її рішення ми розповімо на нашому сайті.
Віктор Васильєв