25 лютого зміняться назви 7 вулиць міста Нова Каховка

5ff80b6f8979На офіційному сайті міста 3 лютого було розміщено проект рішення Новокаховської міської ради «Про перейменування вулиць міста Нова Каховка.

Наводимо повний текст цього документу:

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 559 «Про містобудівний кадастр», наказу Міністерства юстиції України від 6 липня 2012р. №1014/5 «Про словники Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись пунктом 41 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Перейменувати вулиці міста Нова Каховка:

1.1. Вул. Калініна на вул. Андріанова;

1.2. Вул. Кірова на вул. Джерельна;

1.3. Вул. Комсомольська на вул. Паркова;

1.4. Вул. Латиських стрільців на Торгова;

1.5. Вул. 60 Років радянської Влади на вул. Таврійська;

1.6. Вул. Радянська на вул. Кобзаря;

1.7. Вул. Щорса на вул. Соборна;

  1. Дане рішення набирає чинності з моменту його опублікування в засобах масової інформації.
  2. Управлінню містобудування та архітектури (Плюйко М.П.) провести відповідні роботи пов’язані з перейменуванням вулиць та ініціювати внесення змін до інформації, що міститься у словнику вулиць державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Лук’яненка О.В. та постійну комісію з питань розвитку комунальної інфраструктури та містобудування (Перетятько В.В.).»