Завтра відбудеться 53 сесія Новокаховської міськради

У четвер, 25 жовтня, о 09:00  відбудеться 53-я чергова сесія Новокаховської міської ради VІІ скликання.

Про це повідомляє організаційний відділ.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

 1. Депутатські запити.
 2. Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новокаховської міської ради.
 3. Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання громадян в житлових будинках на територіях садових товариств в межах та за межами населених пунктів.
 4. Про затвердження нової редакції Положення про відділ освіти Новокаховської міської ради.
 5. Про внесення змін до рішення міської ради від 07.08.2018 року №1438 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.03.2018 року №1239 «Про затвердження бюджетних призначень загальноосвітнім закладам на 2018 р.».
 6. Про встановлення оплати за енергоносії при наданні послуг харчування у 2018/19 навчальному році.
 7. Про прийняття до власності територіальної громади міста Нова Каховка основних засобів та нематеріальних активів придбаних за кошти державного бюджету.
 8. Про внесення змін до Програми благоустрою міста Нова Каховка на 2016-2018 роки.
 9. Про затвердження нової редакції Статуту Новокаховського пасажирського комунального підприємства «Автоцентр».
 10. Про внесення змін та доповнень до міської Програми розвитку охорони здоров’я міста Нова Каховка та Першочергові заходи на 2016-2020 роки.
 11. Про внесення змін до рішення міської ради від 10.11.2016 року №481 «Про затвердження міської Програми молодіжної політики на 2017-2021роки».
 12. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року.
 13. Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за липень 2018 року.
 14. Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за серпень 2018 року.
 15. Про продаж об’єкта міської комунальної власності.
 16. Про згоду на списання заборгованості по орендній платі.
 17. Про згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Нова Каховка майна.
 18. Про дозвіл на укладання довгострокового договору оренди.
 19. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природо-заповідного фонду.
 20. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою та викуп земельних ділянок.
 21. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою та зміни до раніше прийнятих рішень.
 22. Про припинення прав на землю, передачу землі в користування та поновлення дії договорів оренди земельних ділянок.
 23. Про припинення прав на землю Комунальному підприємству “НК Екосервіс”.
 24. Про припинення прав на землю, передачу землі в користування та поновлення дії договорів оренди земельних ділянок.
 25. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в постійне користування КП “Теплові мережі міста Нова Каховка”.
 26. Про поділ земельної ділянки.
 27. Про поділ земельної ділянки по просп.Дніпровський, 1-ц.
 28. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам.
 29. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам.
 30. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об`єднаних сил.
 31. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об`єднаних сил.
 32. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у користування юридичним особам.
 33. Про визначення земельних ділянок, які будуть передаватися в оренду шляхом проведення земельних торгів окремими лотами.
 34. Про визначення земельних ділянок, які будуть передаватися в оренду шляхом проведення земельних торгів окремими лотами.
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо формування земельної ділянки комунальної власності, для подальшої передачі в оренду шляхом проведення аукціону.
 36. Про затвердження проекту землеустрою щодо формування земельної ділянки комунальної власності, для подальшої передачі в оренду шляхом проведення аукціону.
 37. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міста Нова Каховка, які плануються для передачі в оренду на земельних торгах.
 38. Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міста Нова Каховка, які плануються для передачі в оренду на земельных торгах.
 39. Про оформлення договорів, які визначають розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
 40. Про визначення земельної ділянки, яка буде передаватися в оренду шляхом проведення земельних торгів окремим лотом по вул.Соборна, в районі буд.№53-б.
 41. Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем Багіровим Сергієм Маісовичем.
 42. Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем Богомоловим Сергієм Валерійовичем.
 43. Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність із розстроченням платежу для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем Дадикою Олександром Володимировичем.
 44. Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем Ніколаєнком Станіславом Володимировичем.
 45. Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем Полянською Валентиною Степанівною.
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо формування земельної ділянки комунальної власності, для подальшої передачі в оренду шляхом проведення аукціону.
 47. Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Ягодіним Володимиром Володимировичем.
 48. Оголошення, звернення.

Більш докладно про зміст питань порядку денного сесії міської ради можно довідатись на офіційному сайті Новокаховської міської ради.