26 вересня – День міста Нова Каховка

Шановні новокаховчани, прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення Дня міста!

Наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Нова Каховка – це велика сім’я зі своїми цінностями та традиціями, сім’я, у якій живуть у мирі та злагоді люди різних віросповідань та національностей. Ми всі вболіваємо один за одного, допомагаємо у скрутні хвилини, разом розділяємо радість перемог та сум невдач.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого міста, збагачував його традиції та розбудовував.

Дякую кожному з вас, шановні новокаховчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій нашого міста, покращення добробуту його жителів. Нам важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому улюбленому місті! Хай збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто, наш спільний дім росте і розвивається!

Зі святом!

Володимир Коваленко, міський голова