272 учасника з різних країн світу підтвердили свою участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти»

Вчора, на засіданні організаційного комітету з питань підготовки до проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» під головуванням очільника області Андрія Гордєєва були розглянуті нагальні організаційні питання та стан підготовки до Форуму.

Як повідомляють у прес-службі Херсонської ОДА, Андрій Гордєєв звернув увагу правоохоронних органів на заходи, які повинні бути проведені задля безпеки під час проведення Форуму.

На сьогодні 272 учасників з Польщі, Іраку, Ірану, Італії, В’єтнаму, Білорусії, Турції, Румунії, Малазії, Литви, Швейцарії, ЮАР та інші мають намір взяти участь у Форумі.

Під час засідання було представлено бренд-бук форуму із затвердженим фірмовим стилем і основними елементами ідентичності,   які будуть розміщені на усіх матеріалах та використані для рекламної компанії Форуму.

Нагадаємо, 30 вересня у місті Нова Каховка відбудеться IX Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».