28 червня – День молоді

Шановна молодь Новокаховської ОТГ, прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі – Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!

Молодість прекрасна чудовими і неповторними хвилинами. У цей час негаразди сприймаються легко, все хочеться пізнати, скрізь встигнути. Молоді люди дивляться на світ палким, зацікавленим поглядом, з безмежною енергією, бажанням працювати, приносити користь іншим.

Мрійливі, закохані, натхненні, вони з оптимізмом крокують у майбутнє, відкривають нові горизонти, сміливо підкорюють вершини.

Кожен період життя людини має своє значення і цінність. Але період юності і молодості – це якісь особливі періоди в житті кожної людини. Про них завжди ми згадуємо з трепетом і ніжністю в більш зрілому віці.

День молоді – це справжнє свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження. Адже юність – це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших планів.

Саме молодь, сьогоднішні учні, студенти, молоді працівники, підприємці, науковці, визначають шляхи розвитку України – від Революції гідності, захисту Батьківщини до утвердження європейських цінностей і норм життя.

Щиро зичимо вам міцного здоров’я, щасливого кохання, добра, впевненості в собі, справжніх друзів, сили та натхнення.

Міській голова Володимир Коваленко, відділ у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту