28 лютого – 68-ма річниця заснування Нової Каховки

Дорогі новокаховчани!

Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за прекрасне і дивовижне місто, яке стало нашою затишною домівкою.

Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашого міста, збагачував його. Тому в першу чергу хочу висловити слова вдячності нашим ветеранам – першобудівникам, які в тяжкий післявоєнний час приїхали з різних куточків країни, щоб побудувати красиве і комфортне місто. Вони в рекордні строки побудували Каховську ГЕС, звели промислові підприємства, заклади освіти, культури, медицини та соціальної сфери. Побудували житлові будинки, висадили парк і сквери.

Дякую всім новокаховчанам: працівникам підприємств, установ і організацій, депутатському корпусу, громадським об’єднанням, всім, хто допомагає розвиватися рідному місту. Разом – ми сила, яка допомагає творити, розвиватись і рухатись вперед.

Друзі, вітаю всіх з Днем народження нашого міста і хочу побажати нам усім мирного неба над головою, добра, взаємоповаги. Хай у нашому місті панують добробут, суспільна злагода, довіра.

Володимир Коваленко, міський голова