28 лютого – 69 років з Дня заснування міста Нова Каховка

Шановні новокаховчани, щиро вітаю вас з нашим спільним святом – Днем народження прекрасного і дивовижного міста – Нова Каховка!

Ми — це наше місто!

Нас об’єднує любов і небайдужість до рідного міста. Нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Це свято є також даниною пам’яті наших першобудівників, які будували місто і заповіли нам берегти його та примножувати його славу. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції.

Дякую кожному з вас, шановні новокаховчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій нашого міста. Висловлюю велику подяку нашим комунальним підприємствам, які працюють на належному рівні і безперебійно надають комунальні послуги. Дякую медичним працівникам, які в період карантину і реформ відважно продовжують нести варту по захисту здоров’я мешканців громади. Вдячність і освітянам, які навчають і виховують майбутнє нашого міста і країни. Дякую працівникам всіх підприємств, установ і організацій, підприємцям, які забезпечують життєдіяльність та економічний розвиток міста. Дуже приємно відзначити, що наше місто стало чистішим, охайнішим і завдяки працівникам з благоустрою, і завдяки вам, шановні жителі, які впорядковують території навколо своїх домівок і підприємств. Це підтверджує, що ми одна громада, яка любить свій спільний дім, своє місто.

Вітаю всіх жителів з днем народження міста!

Хочу побажати, щоб наше місто з кожним роком розквітало і ставало гарнішим, щоб заможніше жилося новокаховчанам, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, щоб спільне свято – День народження нашого міста, завжди єднало і гуртувало нас в одну родину.

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Зі святом! Ми — це наше місто!

Володимир Коваленко, міський голова