28 січня в Дніпрі в рамках «Спортліги АТО» відбудуться змагання з кульової стрільби

У Дніпрі триває спартакіада серед волонтерів, учасників АТО та членів їхніх сімей – «Спортліга АТО». Цьогорічні змагання розпочалися турніром з бадмінтону, який відбувся 15 січня, а вже цієї суботи, 28 січня, учасники випробовуватимуть свої сили в кульовій стрільбі. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міськради.

Захід стартує о 12.00 у дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву № 1, що на вул. Малиновського, 1. Організаторами спартакіади виступили ГО «Всеукраїнська спілка воїнів АТО», ГО «Народна армія». Міська рада Дніпра їх підтримала – захід проходить в рамках програми Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця», розповів під час прес-конференції 25 січня начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов.

«Місто разом з профільним управлінням облдержадміністрації підтримало проведення спартакіади. Вона триватиме до кінця року. Змагання проходитимуть з різних видів спорту – баскетболу, волейболу, міні-футболу, флорболу, більярду, у літній період – з пляжних видів спорту. Наприклад, у лютому, коли погода несприятлива, проведемо змагання з настільного тенісу, шахів, шашок. Наше управління надає базу для змагань. Це – дитячо-юнацькі спортивні школи, де буде організоване професійне суддівство.

Переможців змагань з кожного виду спорту нагородять медалями, кубками та подарунками», – сказав Олександр Осипов. Він також додав, що зареєструватися для участі в спартакіаді можуть усі охочі волонтери, учасники АТО та члени їхніх сімей, зокрема й діти. Заявку можна подати через управління спорту за тел.: 749-69-15 або написавши на електронну пошту dneprsport@gmail.com, або через сторінки організаторів в соціальних мережах.
У свою чергу організатори спартакіади подякували міській владі  за підтримку та анонсували флешмоб, який планується провести в рамках суботніх змагань з кульової стрільби.

«Наразі заявки подали понад 50 учасників. Дорослі, чоловіки та жінки змагатимуться у кульовій стрільбі, а діти – в стрільбі з пневматичної гвинтівки. Загалом очікуємо понад сотню учасників, запрошуємо долучитися всіх охочих. Крім того, у суботу, о 14.30, в рамках змагань розпочнеться флешмоб «22 віджимання», естафету якого передали нам учасники АТО. Усі одночасно віджиматимуться 22 рази», – зазначив  голова ГО «Народна армія», волонтер Олександр Островський.

Учасник АТО, заступник голови ГО «Всеукраїнська спілка воїнів АТО» Шевченківського району Андрій Городецький додав, що така спартакіада є важливою для змістовного дозвілля родин бійців. «Це активний відпочинок, популяризація здорового способу життя, гарний приклад для дітей. І наше спільне завдання – об’єднувати якомога більше людей із зазначеної категорії, підтримувати їхній дух», – наголосив один з організаторів «Спортліги АТО».