Змінено вимоги щодо порядку вивільнення працівників

КЗОТУправління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, спільно з Головним управлінням Держпраці у Херсонській області, повідомляють про те, що змінено вимоги щодо порядку вивільнення працівників.
Законом України від 28.12.2014 р. №77-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», який набрав чинності 01.01.2015 р., внесені зміни та доповнення до Кодексу законів про працю України.
Викладено в новій редакції частину 3 ст.49-2 КЗпПУ «Порядок вивельнення працівників».
Зміни внесені в останньому реченні цієї частини, яка в поточній редакції звучить так:
«У разі якщо вивільнення є масовим, відповідно до статті 48 Закону України „Про зайнятість населення», власник або уповноважений ним орган доводить до відома державної служби зайнятості про заплановане вивільнення працівників».
Тобто в поточну редакцію внесено поняття «масове вивільнення».
Статтею 48 ЗУ «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VІ визначено що є масовим вивільненням працівників з ініціативи роботодавця:
1. Масовим вивільненням з ініціативи роботодавця (крім випадку ліквідації юридичної особи) є одноразове або протягом:
1) одного місяця:
вивільнення 10 і більше працівників на підприємстві, в установі та організації з чисельністю від 20 до 100 працівників;
вивільнення 10 і більше відсотків працівників на підприємстві, в установі та організації з чисельністю від 101 до 300 працівників;
2) трьох місяців – вивільнення 20 і більше відсотків працівників на підприємстві, в установі та організації незалежно від чисельності працівників.