30 вересня – День усиновлення

Що таке ЩАСТЯ? Звичайно, у кожного воно своє, безперечно, залежить від економічних показників. Але, як визнають соціологи, найбільш вагомими є соціальні чинники. Тобто, за твердженнями вчених, найважливіші складові щастя по-українськи – це родина й особисте життя. А що таке родина? Це СІМ`Я: батьки і діти.

Кожна дитина потребує тепла і захисту батьків. Але не всім дітям поталанило пізнати справжню любов і тепло, не всі діти мають батьків… І найпотаємніша мрія таких дітей – знайти справжню родину, тата і маму.

З нагоди Дня усиновлення служба у справах дітей щиро вітає всіх усиновителів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників! 30 вересня – день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які залишилися без батьків. Висловлюємо свою подяку всім, хто піклується про дітей, доки вони чекають своїх тата і маму!

…Щастя батьківства може прийти у життя людини різними дорогами. І у кожного усиновлювача своя дорога до такої бажаної і довгоочікуваної дитини.

Якщо Ви вірите, що здатні зробити щасливою хоча б одну дитину – зробіть це!

Звертайтеся за детальною консультацією до служби у справах дітей.

Добра і злагоди Вашим родинам! Нехай ЩАСТЯ назавжди оселиться у Ваших домівках!

Служба у справах дітей Новокаховського міськвиконкому

ДОВІДКОВО.

На території Новокаховської міської ради проживають 39 усиновлених дітей.

На обліку служби у справах дітей перебуває 123 дитини-сироти та позбавленої батьківського піклування, з них 15 підлягають усиновленню. У сімейних формах виховання проживає 120 статусних дітей  (97,7% від загальної кількості). До тепер у державних закладах мешкає 3 статусні дитини.