Україна приєднається до нової освітньої програми

скачанные файлыУкраїна стане частиною ще однієї міжнародної освітньої програми, – повідомляє “Кореспондент”.  У Міносвіти розраховують на нову програму для тестування знань студентів і учнів.

Україна планує приєднатися до міжнародної програми оцінки знань студентів та учнів “PISA”, яка підтримується Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), заявила заступник міністра освіти України Інна Совсун.

“Кілька місяців переговорів, і ось сьогодні отримали новину, що ОЕСР погодила заявку України на включення її до складу країн, що беруть участь у міжнародному дослідженні PISA (Programme for International Student Assessment), яке дає можливість протестувати навички читання, перевірити математичну грамотність і знання природничо-наукових дисциплін 15-річних учнів”, – написала Совсун на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, повноцінна участь України в цій програмі стане можливою в 2018 році.

“Українська освітня система нарешті отримає можливість вийти з числа аутсайдерів міжнародних освітніх порівняльних досліджень і оцінити свої результати в порівнянні з іншими країнами”, – зазначила заступник міністра.

На її думку, PISA з систематичною участю – це інструмент для відстеження тенденцій розвитку освіти.