350 грамів часнику і сік лимона: лікар порадив, як зберегти здоров’я взимку

350 грамів часнику і сік лимона: лікар порадив, як зберегти здоров'я взимку

Сезон застуд набирає обертів. Як не захворіти?                                                      “Під час холодної пори року слід перш за все вдягатись відповідно до погодних умов, – наголосив у коментарі Експрес-онлайн Микола Фірсов, лікар-педіатр.

– Повинен бути теплий верхній одяг, а натільна білизна – лише з натуральних тканин. А ще не забувайте вдягати шапку, адже при відкритій голові організм втрачає близько 20 % тепла.

Дихати обов’язково носом, а не ротом, бо носове дихання сприяє зігріванню повітря, котре після цього потрапляє в бронхи й легені. А отже, страхує дихальні шляхи від переохолодження. Крім того, повітря в такий спосіб проходить очищення від  сторонніх часток та вірусів.

А ще дуже важливим є той нюанс, що в групі ризику підчепити вірусну інфекцію – особи зі зниженим імунітетом. Цьому сприяють хронічні недуги, стреси, перевтома, порушення режиму чи раціону харчування. Тому в цей період для посилення опірності організму варто вживати часник і цибулю. Або ж можна приготування
спеціальний засіб: помолоти 350 грамів часнику й додати сiк лимону, тоді накрити сумiш марлею й поставити у темне мiсце на добу. І все – можна приймати, для цього розведiть чайну ложку у ста грамах кип’яченої води. Це порція на один день.

Однак, при появі перших симптомів застуди слід негайно звернутись за медичною допомогою до фахівців”.