40 років «У колі друзів»

24 травня у святково прикрашеному читальному залі центральної бібліотеки на зустріч, присвячену 40-річному ювілею літературно-музичного клубу «У колі друзів» зібрались члени клубу та запрошені гості.

На засіданнях клубу було людно в усі роки. Тут збирається творча інтелігенція міста. Саме в бібліотеці вони мають чудову можливість не тільки із задоволенням перечитувати улюблені книги, спілкуватися, презентувати свої поетичні, музичні та інші таланти,  але й вчитися один у одного, передавати свої знання і досвід, радіти життю.

Ось і цього разу ведучі запропонували гостям погортати сімейний альбом у вигляді слайд-презентації і згадати як все починалося… Поділитися тим хорошим, що було за ці роки, помріяти про майбутнє.

 

Під звуки фанфар пройшло нагородження членів клубу в різних номінаціях – «Ветерани клубу», «Артист великих та малих сцен», «Широко відомий у вузьких колах», «Енергія і позитив», «Оптимайстер».

 

А.Боровик, А.Яковлев, О.Тараненко написали до ювілею вірші, присвячені літературно-музичному клубу. З вітальним словом і подарунком – святковим тортом – виступила  директор Новокаховської ЦБС Л.Петрова. І, як і завжди, звучало художнє слово, лунали пісні та музика…

Читачі, члени клубу – вірні друзі бібліотеки. З кожним своїм приходом вони залишають тут іскорки серця, а колектив ЦБС вдячний їм за невичерпну любов до книги і дружню участь.