Результати “Кубку федерації” з тенісу у Новій Каховці

теннисДнями  в місті Нова Каховка на міських тенісних кортах відбулися змагання з тенісу серед юнаків та дівчат «Кубок Федерації». Участь у змаганнях прийняли спортсмени з міст: Нова Каховка, Каховка, Херсон, Миколаїв, Маріуполь, Кривий Ріг, Нікополь.

За підсумками змагань спортсмени посіли такі призові місця у своїх вікових категоріях:

Серед дівчат віком до 10 років в одиночному розряді:

І місце – Фєдяєва Віолета (Нова Каховка);

ІІ місце – Петраш Софія (Нова Каховка);

ІІІ місце – Нестеровська Ольга (Нова Каховка).

Серед дівчат віком до 12 років в одиночному розряді:

І місце – Федоренко Валерія (Каховка);

ІІ місце – Єршова Маргарита (Кривий Ріг);

ІІІ місце – Стародубцева Діана (Нова Каховка).

Серед дівчат віком до 18 років в одиночному розряді:

І місце – Агапова Даря (Нова Каховка);

ІІ місце – Стародубцева Юлія (Нова Каховка);

ІІІ місце – Шурбина Валерія (Миколаїв).

Серед дівчат віком до 12 років у парному розряді:

І місце – Стародубцева Діана (Нова Каховка),

Федоренко Валерія (Каховка);

ІІ місце – Петраш Марія (Нова Каховка),

Єршова Маргарита (Кривий Ріг);

ІІІ місце – Петраш Софія (Нова Каховка),

Фєдяєва Віолета (Нова Каховка).

Серед дівчат віком до 18 років у парному розряді:

І місце – Стародубцева Юлія (Нова Каховка),

Агаповаа Дар’я (Нова Каховка);

ІІ місце – Шурбина Варія (Миколаїв),

Скребцова Софія (Микоалїв);

ІІІ місце – Волощук Лариса (Херсон),

Журавель Дар’я (Херсон).

Серед юнаків віком до 10 років в одиночному розряді:

І місце – Журов Олександр (Миколаїв);

ІІ місце – Резніченко Артем (Миколаїв);

ІІІ місце – Малахов Ігор (Миколаїв).

Серед юнаків віком до 12 років в одиночному розряді:

І місце – Жуков Олександр (Каховка);

ІІ місце – Файчак Владислав (Херсон);

ІІІ місце – Кульпієв Мілош (Херсон).

Серед юнаків віком до 18 років в одиночному розряді:

І місце – Приверт Андрій (Нова Каховка);

ІІ місце – Куземчак Олег (Нова Каховка);

ІІІ місце – Комиссаров Владислав (Нова Каховка).

Серед юнаків віком до 12 років у парному розряді:

І місце – Жуков Олександр (Каховка),

Алєксєвич Даніель (Маріуполь);

ІІ місце – Кульпієв Мілош (Херсон),

Файчак Владислав (Херсон);

ІІІ місце – Клиба Денис (Нова Каховка),

Журов Олександр (Микоалїв);

   Серед юнаків віком до 18 років у парному розряді:

І місце – Приверт Андрій (Нова Каховка),

Куземчак Олег (Нова Каховка);

ІІ місце – Дуганов Максим (Нова Каховка),

Курішко Богдан (Нова Каховка);

ІІ місце – Романюк Марк (Нова Каховка),

Бобков Данііл (Нова Каховка).