5 продуктів, які допоможуть легше переносити спеку

Коли спека буквально витягує з організму всі сили, а від кількості випитої рідини вже просто нудить, варто звернути увагу, чи достатньо ви споживаєте продуктів із наступного списку.

Інформагенство АСС з посиланням на  Ivona пише про п’ять літніх продуктів, які відрізняються не тільки широким спектром вітамінів, але і допомагають швидко нормалізувати водний баланс, охолодитися, а при регулярному вживанні навіть скинути зайву вагу.

Огірки. В огірках міститься велика кількість рідини. Однак головна їх гідність – клітковина і особливі ферменти, які стимулюють травлення. Огірки насичують шкіру і захищають її від впливу ультрафіолету. Цей овоч навіть може полегшувати біль при сонячних опіках.

Кавун  багатий вітамінами, антиоксидантами і клітковиною. Він на 90% складається з води, тому є хорошим варіантом для втамування спраги. На відміну від соків, напоїв та газованої води, кавун не містить стільки цукру, який вимагає вироблення інсуліну, а значить вживати його можна навіть діабетикам.

Ягоди – соковитий, солодкий і до всього цього неймовірно смачний продукт, який можна вживати з різними добавками і додавати в велику кількість страв. Вони включають багато необхідних організму поживних речовин, зокрема, і воду. Лідерами за змістом рідини серед ягід є полуниця та лохина.

Зелень, листовий салат, як огірки і кавун, може похвалитися великою кількістю рідини в складі. У зелені міститься велика кількість фолієвої кислоти, вітамінів А, C і E і різних каротиноїдів, які підвищують природний захист від ультрафіолетового випромінювання. 

Кабачки не тільки смачні та поживні, а й легкі травлення, вони прекрасно засвоюються і збагачують організм вітамінами С, А, важливими мікроелементами, калієм, кальцієм, залізом і магнієм. Вони  здатні виводити з організму шкідливі речовини і токсини.