50 – це тільки початок!

Сьогодні, у холодний осінній день, новокаховчанам було де зігріти душу й зачерпнути повне горнятко пісенного натхнення з чистого джерела. Джерела під назвою «Чисті ключі».  Народний жіночий вокальний ансамбль з однойменною назвою відсвяткував золотий ювілей творчої діяльності. У актовій залі фірми «Херсоноблагробуд» з цієї нагоди пройшла концертна програма, головними учасниками якої, звісно, були чарівні ювілярки на чолі з наставником Стефанією Олійник.PA104004PA104000

Першим винуватців свята привітав міський голова Володимир Коваленко.PA104007

– Що можна сказати сестрам по ремеслу душі у цей  святковий день. Відколи свідомо став розуміти, що таке життя – невід’ємною його частиною стала пісня. Під час довгих зимових вечорів за домашніми клопотами мою родину супроводжувала пісня. Я розумів її цінність, адже це душа українського народу, – зазначив мер. – Безмежно радий, що в  Новій Каховці є унікальні, талановиті люди, які несуть цю святиню  до людей і возвеличують її своїми творчими здобутками.

Пісня, яка лунає з уст виконавців, пісня, що народжується в душі кожного з нас – це ліки від усіх хвороб. Колектив – дань творчості родині Олійників.

Схиляю голову перед ансамблем, яким багато років керує Стефанія Степанівна Олійник, за те, що ви стільки років, незважаючи на власні проблеми і щоденні клопоти, даруєте людям творчість, наснагу, світло і джерельну чистоту! Вітаю і бажаю нових творчих здобутків, підкорення нових вершин. А на цифри – не звертайте уваги!

Володимир Іванович вручив співачкам квіти й солодкі подарунки, а також нагородив колектив грамотою.  Потім  «Чисті ключі» привітав директор ПАТ «Фірма Херсоноблагробуд» Анатолій Подофа, який люб’язно надав приміщення для цього свята.PA104048 Присутні згадали сторінки історії колективу. За 50 років на його шляху було чимало: і тріумфи, і поразки, і незабутні враження. Чарівні ювілярки – у ніжно-кремових, мов повітряних, сукнях, просто випромінювали позитив, зігріваючи теплом душі і чарівним співом усіх, хто прийшов їх привітати.PA104054

Що тут додати. Щиро вітаємо та бажаємо процвітання, енергії, широкого кола шанувальників та нових творчих злетів!
PA103990
PA104067 PA104078