День патріота у Дніпрянській школі

 Той, хто не любить своєї країни, нічого любити не може.
Д. Байрон 

На сучасному етапі розвитку нашої держави виховання патріотів справа надважлива. Формування громадянина – патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення.DSCN1111

Так, 8  червня у пришкільному таборі відпочинку “Cонечко”  Днiпрянської ЗОШ   відбувся День патріота. Вiн пройшов насичено та цiкаво. В кожному загоні було організовано: бесіди, вікторини, інформаційні хвилинки. Вихователі загонів «Флеш» Тетяна Іщенко та Поліна Костогриз провели спортивну гру «Квест», Наталія Чернишева – бліц-турнір «Моя Батьківщина», Олена Лопачук – КВК. Під час заходів діти мали можливість проявити свою ерудицію.

Найцікавішим та найяскравішим було лiтературно-музичне свято «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене…”, яке підготувала та провела старша вожата Олена Храпанова. Протягом заходу дiти  виконували українськi народнi пiснi, змагалися  у спритності, знаннях українських прислiв’їв, приказок, звичаїв та традицій.

 Сьогодні Україна – незалежна держава. Нам вкрай необхідно переосмислити своє буття. Зламати стереотипи старого мислення,  створити новий світогляд, по-новому придивитися до себе, на навколишній світ, на свою країну. І з гордістю сказати: «Я – українець, і це звучить гордо!», «Краще запалити одну свічку, ніж ганьбити пітьму». І якщо ці свічки запалахкотять у кожного з нас у серці, то в Україні запалає вогонь відродження.
DSCN1120 ”®в®4990