День спритності у таборі “Здоров’ятко”

Восьмий  день у таборі «Здоров’ятко»  при НВК №2 (директор  Пуляєва Є.В.) носив назву «День СПРИТНОСТІ». Цей день табірного життя розпочали вихованці загону “Бодрячок” веселим спортивно – розважальним заходом “Козацькі забави”. Юним козачатам довелось подолати багато перешкод, продемонструвавши спритність, силу, розум і кмітливість.

У піднесеному настрої вихованці продовжили день граючись в різноманітні ігри англійською мовою та переглядаючи автентичні мультфільми, які підготувала для них керівник мовного гуртка О.С. Ковтун.
У продовження розмови про безпечне поводження з вогнем (яку вихованці почали декілька днів тому створивши власні проекти про небезпеку від вогню, та прийнявши участь у інсценізації) пожежно-рятувальний підрозділ Нової Каховки радо зустрів наших допитливих вихованців, де за металевими ворітьми в спеціальних боксах стоять пожежні автомобілі. Ззовні їх бачать усі, а от що криється в спеціальних відсіках школярі дізналися сьогодні. Рятувальники розповіли підростаючому поколінню основні причини надзвичайних подій, навели статистичні дані, наголосивши на необхідності дотримуватись правил безпеки життєдіяльності у повсякденному житті.P6088861

Найбільше дітям подобається спробувати себе в ролі пожежного, тож всі бажаючі за підтримки професіоналів змогли це зробити.

А підсумком дня стала розвага “Шар-ах Шоу”. Вихованці радо змагалися в конкурсах “Швидка кулька”, “Гучна кулька”, “Щаслива кулька”.P6088785 P6088794

 

Є. Іващенкостарший вихователь пришкільного табору «Здоров’ятко»