6 грудня – День Збройних Сил України

День Збройних Сил України сьогодні – це, насамперед, почесне свято тих, хто захищає нашу державу від ворогів, опікується безпекою та зміцненням обороноздатності країни.

 

Це день сміливих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких Україна досі залишається суверенною, незалежною державою. Це свято, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Не забути нам ніколи героїчних подвигів відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність України.

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України, захисники України, прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!

Бажаю вам здоров’я і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань, успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності,звершення всіх мрій і побажань, мирного неба вам та вашим сім’ям.

Слава Україні! Героям Слава!

Володимир Коваленко, міський голова