641 запит до архівного відділу Нової Каховки. Що цікавить громаду?

Станом на 1 травня 2017 року в архівному відділі Новокаховської міської ради зареєстровано 641 запит соціально-правового характеру, який стосується розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи та тематичного, що стосується виділення земельних ділянок, затвердження актів про прийом в експлуатацію об’єктів будівництва, дозвіл на будівництво та ін.

27 квітня відбулося засідання експертної комісії, на якому розглянуто проекти документів, надані установами та підприємствами міста, а саме: номенклатура справ – 185 поз., описи справ постійного зберігання – 109 од. зб., з кадрових питань (особового складу) – 427 од.зб., акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду – 605 од. зб./92 поз., 2 інструкції з діловодства та 2 інструкції з діловодства за зверненнями громадян, 2 положення про експертну комісію та 2 положення про архівний підрозділ. За результатами розгляду комісії повернуто на доопрацювання описи справ з кадрових питань (особового складу) – 362 од.зб., інструкцію з діловодства за зверненнями громадян та положення про архівний підрозділ.

У квітні 2017 року проведено перевіряння стану діловодства, організації роботи експертної комісії, збереженості архівних документів у Новокаховському міському суді Херсонської області, управлінні надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради, відділі культури Новокаховської міської ради, дочірньому підприємстві товариства з обмеженою відповідальністю «Югтара» «Дніпрянська аграрна фірма ім.Солодухіна», Державному підприємстві «Дослідне господарство  «Новокаховське» Інституту рису Національної академії аграрних наук України», Новокаховському приладобудівному технікумі. За результатами перевірки надано консультації щодо покращення організації діловодства, роботи експертної комісії та архіву.

  Л. Сироїжко, начальник   архівного відділу