73 переможну весну зустріли жителі Дніпрянської селищної ради

«Уклонися, мій травню, високим могилам», – під таким гаслом  у Дніпрянській школі відбулися урочистості до 73 річниці Великої Перемоги.

З 3 до 8 травня учні та вчителі Дніпрянської школи, депутатський корпус Дніпрянської селищної ради  провели низку заходів, приурочених цій знаменній події. Це і години спілкування у класах, і виготовлення «Квіток пам’яті» на уроках трудового навчання під керівництвом вчителя Марії Мельниченко, і тематична виставка «З Днем Перемоги», підготовлена бібліотекарем Людмилою Андрусенко, а також акція «Доброго ранку, ветеране», підготовка і проведення мітингу біля могили загиблих воїнів-підпільників, героїв «Малого Бритого Яру».

Під час мітингу, який провела школа спільно з  Дніпрянською селищною радою, згадали про події війни на території Новокаховської міської ради,  діяльність підпільної організації «Малий Бритий Яр», про дітей війни, на долю яких випали дорослі випробовування.

Пам’ять полеглих у роки Другої Світової, тих, хто кував горде ім’я Перемоги, вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів та гірлянд до пам’ятника героям-односельцям.

У віршах і прозі вшанували Перемогу і тих, хто її здобув. З вітальними словами до присутніх звернулися голова селищної ради Анатолій Білий, заступник селищного голови Алла Щербина, депутат Новокаховської міської ради Костянтин Черепанов.

У підготовці і проведенні мітингу під керівництвом педагогів-організаторів Дніпрянської школи Тетяни Богачук та Олени Храпанової, заступника директора з виховної роботи Раїси Фединяк активну участь взяли учні: Владислав Костін, Валерія Пелехата, Володимир Анастасьєв, Ігор Ступін, Анастасія Хромова, Лілія Рибик, Вікторія Паляничка, Даніїл Ципан, Максим Смирнов, Євгенія Єремізіна, Оксана Кичко, Карина Потапкіна, Єлизавета Завада, Діана Задорожня. Ведучими мітингу були Олександр Венжега та Єлизавета Шагова.

Окрасою заходу були виступи хореографічних колективів Дніпрянського Будинку культури «Перлина», «Оксамит», «Пелюстки», вокально-хорового колективу «Берегиня», дуету «Аквамарин».

Після завершення мітингу, ветеранів і дітей  війни  запросили  на частування солдатською кашею, яку, як завжди неперевершено, приготував депутат Дніпрянської селищної ради Ігор Венжега.

Виконком Дніпрянської селищної ради щиро дякує громадському діячу Сидоренку О.М. за надані кошти для матеріальної допомоги учасникам бойових дій та висловлює величезну подяку: Курішку В.А., Черепанову К.І., Колеснику О.І., Кудіну В.В., Кравченку В.Д., Іщенку О.М.,  Криволапчук Н.А., Багірову В. В., Дякуну М.В., Юріній З.О., Колошину С.П., Стародубець С. О., Погребняку О. О., які надали матеріальну допомогу для проведення урочистих заходів у населених пунктах на території Дніпрянської селищної ради.

 

Анатолій Білий, голова Дніпрянської селищної ради,

Лілія Микитенко, депутат міської ради, директор Дніпрянської школи