73 сесія Новокаховської міської ради

16 грудня відбулася чергова 73 сесія Новокаховаської міської ради 6 скликання. В роботі сесії взяли участь 34 депутати з 49, що обрані до міської ради. Впродовж майже двох годин було розглянуто 44 питання порядку денного.
За добрим звичаєм, на початку сесії міський голова В.Коваленко та секретар міської ради О.Лукяненко привітали з днем народження депутата міської ради багатьох скликань Геннадія Петровича Кубатко.

Г. Кубатко  При розгляді першого питання депутати одностайно підтримали депутатський запит депутата Т. Лук’яненко до міського голови з проханням звернутися до керівництва ПАТ «Херсонобленерго» щодо відпрацювання, оприлюднення та дотримання графіків планових відключень електропостачання підприємств та установ міста. Безсистемні та некеровані відключення електропостачання унеможливлюють роботу тих небагатьох ще працюючих у місті промислових підприємств та установ, що надають послуги мешканцям міста.

Т. Лук'яненко У блоці соціальних та гуманітарних питань були розглянуті звіти щодо виконання низки міських програм у 2014 році та прийняті рішення щодо продовження або прийняття нових програм на 2015 рік.
Серед фінансових питань були розглянуті звіти про виконання міського бюджету за 9 місяців 2014 року, використання коштів з резервного фонду міського бюджету за вересень та жовтень, три рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.
При розгляді питань щодо розпорядження комунальним майном та дозвільних процедур з земельних питань були прийняті рішення по питанням порядку денного.

Особливу увагу депутатів викликав розгляд проекту рішення щодо звернень до міського голови загальноміських зборів рибалок-любителів, які відбулися у 12 грудня, і де були порушені питання щодо стану справ з рибальством і взагалі рибного господарства в межах міста та пониззі Дніпра. Депутат обласної ради В. Мерзлов, депутат міськради В. Стеценко докладно доповіли депутатам про рішення та пропозиції рибальської громади міста, яка запропонувала міській раді звернутися до Міністерства сільського господарства, обласної державної адміністрації щодо таких питань:
-заборонити промисловий вилов риби у Каховському водосховищі та пониззі Дніпра від нижнього б’єфу греблі Каховської ГЕС;
-дозволити цілорічний любительський лов риби з берегу в межах міста Нова Каховка та визначити місця для нього у період нересту риби.

В. Мерзлов  Ще однією проблемою, від якої потерпають всі новокаховчани – це брутальне браконьєрство. Десятки сіток, що буквально винищують всю рибу, цілий рік перекривають течію Дніпра. З цим злом треба боротися всією громадою. Депутат А.Гуртовий запропонував також направити це рішення (разом зі зверненнями рибалок) депутату Верховної Ради України І. Віннику, аби він також долучився до розв’язання цієї важливої для новокаховчан проблеми.
Підводячи підсумки обговорення цього питання, міський голова В. Коваленко пообіцяв у стислі терміни підготувати всі необхідні документи та надіслати їх до Міністерства сільського господарства, народного депутата України І.Вінника.
На завершення роботи сесії В.Коваленко висловив впевненість, що депутати міської ради навіть на новорічні свята зберуться на позачергову сесію, якщо виникне потреба у розгляді та затверджені міського бюджету на 2015 рік.

сесіясесія (73)

  В. Васильєв, начальник оргвідділу міської ради