78 закладів профтехосвіти не фінансуються

бюджет 2016У Міністерстві освіти і науки сподіваються, що найближчим часом питання забезпеченняпрофесійно-технічних навчальних закладів буде вирішено. Про це під час брифінгу сказав заступник міністра освіти Павло Хобзей, – повідомляє  “Освіта.ua”.
Зокрема, він зазначив, що з 1 січня більшість навчальних закладів професійно-технічної освіти мають фінансуватись з бюджетів міст обласного значення та обласних бюджетів.
За словами Хобзея, на сьогодні не передбачено фінансування 78 закладів у 33 містах 14 областей України.
«Депутати міських рад, приймаючи бюджети міст, не включили професійно-технічні навчальні заклади до фінансування», – пояснив заступник міністра.
Також залишається проблемними питаннями харчування дітей-сиріт, сплата за комунальні послуги, існують питання з виплатою студентам стипендій і зарплат викладачам.
Павло Хобзей також додав, що Міністерство освіти підтримує зв’язок із головами обласних держаних адміністрацій щодо виплат стипендій та заробітної плати працівникам професійно-технічних навчальних закладів.
«Наразі усі професійно-технічні заклади працюють у звичному режимі, і сподіваюсь, що через два тижня будуть вирішені питання із їхнім забезпеченням», – підсумував заступник міністра Павло Хобзей.