79 Миколаївська ОДШБ за допомогою Інтернету шукає для себе бійців на Херсонщині

26 вересня 2018 року, з метою оперативної та якісної допомоги щодо укомплектування необхідними кадрами, була проведена відео–презентація роботодавців, організатором якої виступив Херсонський обласний центр зайнятості.

На даний захід були запрошені представники Збройних Сил України, а саме: заступник командиру батальйону 79 окремої десантно-штурмової бригади м.Миколаїв Ревенко Олександр Олександрович, старший лейтенант 7 окремого полку зв’язку Тищенко Анатолій Павлович та молодший лейтенант 34 батальйону Коваленко Володимир Сергійович.

Відео-презентація проходила за допомогою відеозв’язку «Scopio», одночасно за участю всіх місцевих та районних центрів зайнятості Херсонської області в режимі інтерактивного спілкування між претендентами на роботу, представником роботодавця та фахівцями служби зайнятості.

Представники роботодавців розповіли присутнім про умови укладання контрактів із Збройними Силами України, особливості та певні переваги проходження військової служби, презентували свої військові частини, надавали особам, які були присутні на відео-презентації, розширену інформацію про актуальні вакантні посади.

Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та  оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу, та тих, хто винаймає робітників.

У приміщенні  Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості у заході прийняли участь 10 безробітних.