А. Гордєєв про фільм “Кіборги”: “Важкий і важливий фільм”

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв розповів у Фейсбук про власні враження від перегляду кінострічки “Кіборги”.
“Минулого тижня побував на прем’єрі фільму «Кіборги» у Києві. Перед початком показу кінострічки Президент України Петро Порошенко виступив з урочистою промовою, а потім вручив режисерові фільму Ахтему Сеітаблаєву орден «За заслуги ІІІ ступеня». Серед присутніх на прем’єрі також були начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко, представники Адміністрації Президента, Кібінету Міністрів України, дипломатичного корпусу іноземних держав, а також військовослужбовці та ветерани АТО.

Це фільм про події, які наразі кровоточать глибокою раною на серці кожного небайдужого українця. Розповідь про захисників Донецького аеропорту торкається найпотаємніших закутків душі, змушує задуматися про багато важливих речей: хто ти і навіщо живеш на своїй землі? Однозначно, це історія про справжніх героїв України!
Раджу кожному долучитися до перегляду «Кіборгів» – мегаактуальної кінострічки, як дорослим, так і підростаючому поколінню. Адже у фільмі – сила і міць наших воїнів, незламний дух патріотів, людська честь та гідність. Важкий фільм. Важливий фільм”, – підкреслив Андрій Гордєєв.

Херсонщина за день