Аби дозвілля малечі було змістовним. Школа №7 запрошує до літнього табору “Ромашка”

29 травня у таврійській ЗОШ №7 (директор Лілія Грішагіна), відбулося урочисте відкриття пришкільного табору «Ромашка». На святі панувавгарний, піднесений, веселий настрій. На відкритті діти декламували вірші, співали пісні, виконували запальні танці.

З вітальним словом до малечі звернулася начальник табору   Блинда В.Б. і побажала приємного, цікавого дозвілля. Наголосила про необхідність дотримання правил безпечної поведінки, бо найголовніше – це гарно відпочити, набратися сил та з гарним настроєм і приємними враженнями зустріти перші дні літніх канікул.

Усі загони продемонстрували свої екстраординарність та креативність, ознайомивши всіх глядачів з назвами загонів, речівками, девізами,  піснями та танцювальними номери.

На завершення всі відпочивальники табору «Ромашка» склали присягу і урочисто пообіцяли бути ввічливими, охайними, виконувати всі доручення, поважати старших, допомагати усім, хто потребує допомоги, не порушувати дисципліну, не смітити, бути активними і веселими, розважатись та відпочивати, любити і оберігати природу.

Гамірлива весела метушня, наче у вулику, свідчить про те, що «Ромашка» розпочала свою клопітку роботу: дарувати радість і неймовірні враження дітлахам!