Аби кожен урок у школі був цікавим та корисним

26 жовтня у ЗОШ №7 (директор Л. Грішагіна) відбувся майстер-клас «За руку з вчителем». Лейтмотивом заходу  стали слова  Т. Фулпера «Якщо ви володієте світлом знань, дайте іншим запалити від нього свої світильники».

У вступному слові заступник директора з навчально виховної роботи Солоненко Т. зазначила, що в умовах  сучасних викликів і змін актуально постає проблема визначення нової стратегії навчально-виховного процесу як багатовекторної та багатокомпонентної системи, яка  формує майбутній розвиток української держави.

Під час заняття вчителі початкових класів та вчителі-предметники які викладають у п’ятих класах представили свій педагогічний досвід роботи, інноваційні форми та методи роботи, які направлені на підвищення якості освіти, на створення умов, що дозволяють учням нашого закладу бути творчими, активними та успішними.

Народна мудрість говорить: у справжнього вчителя уроки не для дітей, а з дітьми. Цієї думки дотримується вчитель початкових класів Кучма Л. на своїх заняттях  вона створює ситуації успіху, які породжують радість та задоволення. А вони є  джерелом внутрішніх сил дитини, що породжує енергію для боротьби з труднощами, бажання вчитися, а також є підгрунтям для творчої співпраці вчителя з учнем. Романенко І. показала  вправу  «Стрічка» для роботи з батьками про обмеження дитини і їх вплив на неї. Вчитель – методист Брусенська О. провела з колегами  інтерактивну вправу «Карусель».

За психологічний супровід заняття відповідав практичний психолог Лемешева Т.,  яка запропонувала педагогам скласти своє «Коло близькості та відповідальності».

Гуманна педагогіка не відразу дасть результат, але необхідно вірити. Хто вірить, тому приходять ідеї, творчість, натхнення. Наше терпіння, турбота, оптимізм, віра, створять з дитини Людину.