Аби лікарня не стала «лабіринтом»

лікиВідтепер, аби учасникам АТО було легше і простіше отримати належну медичну допомогу чи проконсультуватися з тим чи іншим фахівцем, центром первинної санітарно-медичної допомоги та центральною міською лікарнею був розроблений спеціальний «алгоритм». Отже, в першу чергу потрібно завітати до лікаря-терапевта Марії Кирилівни Заремби до кабінету №131.

Це можна зробити щодня, крім суботи, з 8 до 11 ранку, або ж завчасно записатись на прийом за телефоном: 4-26-33. За необхідності вона направляє пацієнта до лікаря того чи іншого профілю. В разі призначення амбулаторного лікування у цьому ж таки кабінеті колишнім воїнам випишуть пільговий рецепт, видадуть направлення на подальше безкоштовне лабораторне обстеження. Тобто, Марія Кирилівна буде проводити повний медичний супровід людини, яка до неї звернулася.

«Станом на 1 листопада безкоштовне амбулаторне лікування отримали 4 учасника АТО на суму 328 гривень. Можливості надати допомогу є, тому звертайтеся», – зазначила головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Зоріна Зінченко.