Аби у новому році щастя прийшло до всіх. До міського голови завітали щедрувальники

Можливо, так і буде, бо про це, щедруючи 13 січня, просять діти. Цього дня до міського голови Володимира Коваленко завітали учні з Маслівки та таврійської школи №5.

Вони співали новорічні обрядові пісні, бажаючи меру та всім мешканцям міста здоров’я, добробуту, достатку у прийдешньому році.

Маслівська Кізонька тупотіла ніжками, вимагаючи щедрого подарунку. І кошик щедрувальників поважчав після того, як Володимир Іванович «задобрив» її солодощами.У Таврійській ЗОШ №5 традиція щедрувати у міського голови ведеться ще з 1995 року. Цього року, одягнені у національні костюми, із посохом, увінчаним зіркою, учні цієї школи привезли до голови символ року-2017 – півня, вередливу козу та маланку, яка щедро засіяла кабінет очільника міста. «Щедрий, добрий вечір йде до вас у гості на радість дітям і дорослим!» – співали діти. «Хай півня рік до вас всіх зайде як символ щастя на землі!» – бажав усім присутнім червоний півень. Як щедрий господар міський голова поклав у маланчину торбу різних смаколиків. А наприкінці міні-вистави сфотографувався із дітьми на пам’ять.