Аби й надалі в Дніпрі плескалась риба

З метою здійснення державного контролю за охороною водних біоресурсів під час їхнього природного відтворення, управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області видало накази, якими визначено нерестові ділянки та встановлено весняно-літню заборону на лов водних біоресурсів в зоні контролю Херсонрибоохорони.

Так, у Каховському водосховищі заборонено промислове (з 10 квітня до 18 червня), любительське та спортивне (з 10 квітня по 19 червня) рибальство. Крім того, заборонене пересування плавзасобів (за винятком установлених судових ходів) на окреслених ділянках.

З 10 квітня до 15 червня діє заборона на вилов риби у Дніпрі — від гирла до забороненого простору Каховської ГЕС, а також у придатковій системі, від Дніпрян униз за течією до тоні «Підмостна» та від нижньої межі тоні «Монастирської» вниз за течією до верхньої межі дніпровського забороненого простору (не поширюється на спеціалізований промисел оселедця з 10.04 до 15.06.18р. та пузанка з 1.05 до 15.06.18р.).

В період заборони дозволений любительський лов риби на набережній в районі пристані, вздовж населених пунктів і дачних кооперативів з берега однією поплавковою вудкою з одним гачком або спінінгом з дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства.