Аграрії Херсонщини зустрінуться в Новій Каховці

23 лютого Всеукраїнська аграрна рада проводить у Новій Каховці зустріч з аграріями Херсонської області.

Про що йтиметься, повідомив на Фейсбуці Ігор Йосипенко, депутат Херсонської обласної ради та засновник агропідприємства “Злато Таврії”:

– Теми, які будуть обговорюватись на цьому заході, стосуються кожного аграрія. У Вас буде можливість почути перспективи, та прийняти участь у вирішенні своєї долі, адже активність нашої галузі викликає заздрість у багатьох гілках влади, великої політики, та великого (не аграрного) бізнесу-тому на екранах телевізорів, пресі, інтернет просторі ми чуєм постійне «піклування», «підтримка» аграріїв, а на ділі ми відчуваєм на собі, як за останні чотири роки ми втратили величезні кошти із прозорих джерел пільг, які скасовані, або перетворилися в квазі пільги.

Чекаємо на всіх небайдужих аграріїв, запрошуйте колег, друзів до єднання, та вступу у Всеукраїнську Аграрну Раду, яка продемонструвала можливість боротьби, створила майданчик для активних дій у виборі аграрної долі.

На захід також запрошені -губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв та депутат ВРУ Сергій Хлань.  Тел для довідок: +380 (67) 472 12 44‬ , +38‭0 (67) 551 33 83‬.

Український південь