Активісти розпочали блокаду Криму

БлокадаСьогодні, 20 вересня, опівдні розпочалася громадянська блокада Криму. Про це повідомляють активісти та на своїх сторінках у соціальних мережах.

Мета блокади – не пропускати на територію окупованого півострова вантажівки з українськими товарами. А також не впускати на територію Херсонської області кримські фури. Натомість для легкових автомобілів перешкод не створюватимуть. В акції беруть участь українські та кримськотатарські активісти і громадські діячі, мешканці Херсонської області, бійці “Правого Сектору” та “Айдару”.

Інформація про перебіг акції оновлюється щохвилини. Зокрема, повідомлялось, що на певних напрямках вантажівкам не дали проїхати, на інших – декому вдалось проскочити. Також на пункті пропуску “Каланчак” зібралась декількакілометрова черга фур. Разом з тим, активісти поступово беруть під свій контроль весь кордон Херсонщина з окупованим Кримом.

https://twitter.com/HromadskeTV/status/645553064888266752/photo/1?ref_src=twsrc^tfw

Перед початком блокади в селищі Чонгар був проведений мітинг. Головна вимога демонстрантів – звільнення Криму від загарбників. Також озвучуються вимоги звільнити кримчан, які перебувають у заручниках.

Раніше ми повідомляли, що МВС в Херсонській області, забезпечуватиме захист активістів під час блокування кордону з окупованим Кримом.