Акція «Допоможемо зимуючим птахам»

Кожного року з 1 грудня по 20 лютого учні ЗОШ №5 долучаються до участі в акції “Допоможемо зимуючим птахам”, метою якої є створення сприятливих умов для зимуючих птахів на Півдні України. Крім того, такі заходи виховують у дітей розуміння необхідності збереження навколишнього середовища, надання допомоги пернатим друзям.

Ось і зараз активісти навчального закладу провели агітаційно-просвітницьку роботу із залучення учнів та їх батьків до участі в конкурсі «Годівничка для птахів». Винахідливість учасників не знала меж: у хід йшли фанера, коробки, пластикові пляшки, пакети з-під фруктового соку та інший підручний матеріал. Найкращі годівнички приготували учні та батьки 3-Б класу.

Всього учні виготовили 85 «столових для пернатих», наповнили їх кормом та розвісили на території шкільного подвір’я і біля прилеглих будинків. А учні 10-А класу розмістили їх ще й у лісовому масиві на березі Каховського водосховища

Найактивнішими учасниками акції стали: А.Бриль, І.Медведовський, Д.Сирий, М.Лобуцька, І.Єгоров, Ю.Капітонов, Б.Лукіна, О.Єгоров, М.Рослякова, С.Колісніченко, А.Рошко, Н.Курлюк (4-Б клас); Т.Горошко, Є.Талан, В.Назарова, Н.Пасічник, А.Рибальченко, К.Нестеренко, С.Якименко, А.Григорчук (3-Б); Д.Кучерявий, А.Бедимська, Д.Ганюков (3-А); Д.Куріцин, Б.Дядюн (4-А); 2-А кл. С.Яринич, Є.Санько, А.Григорчук, В.Рощенко (2-А); П.Шапошніков, А.Маховський (7-Б); 10-А кл. О.Кузьмін, А.Кушпіль, Д.Лемешко, П.Босовеч, К.Чачарський (10-А).