Акція «Не згуби в своїм серці “людину”» в ЗОШ №7

Розвиток демократичного суспільства вимагає розв’язання проблем щодо виховання особистості, яка здатна не тільки створювати матеріальні блага, а й бути носієм культури, духовності, гуманізму. Сучасна школа має стати середовищем, де відбувається становлення духовно зрілої, вільної особистості, спроможної захищати загальнолюдські цінності, творити добро.

Формування уявлень і знань учнів про духовність, доброту, любов до ближніх, повагу до людей необхідно починати в молодшому шкільному віці.

Саме тому 25 травня 2017 року в ЗОШ №7 (директор Л.Грішагіна) була проведена акція «Не згуби в своїм серці “людину”. Як зазначила директор школи Лілія Грішагіна : «Ця акція  проводиться з метою виховання дітей, спонукання їх до добрих справ та налагодження дружніх зв’язків між школярами».

Напередодні Свята останнього дзвоника учителі Василенко В.М. і Романенко І.М. запропонували своїм вихованцям, учням 4-х класів, виготовити  іграшки-сувеніри для одинадцятикласників. Молодші школярики працювали старанно, вкладаючи у свої вироби ніжність, добро, турботу. Випускники початкової школи знають, що з нового навчального року вони  не повернуться до своєї першої вчительки, бо вже переступили першу шкільну сходинку і після канікул будуть глибше пізнавати цей складний світ науки в 5-му класі. А от для учнів 11 класу  шкільний дзвоник востаннє продзвенить . Уся  наша шкільна громада з гордістю дивиться на змужнілих красенів-соколів і ніжних, чарівних лебідок , котрі збираються відлітати у вирій  дорослого життя.

Четвертокласники  на останньому в  житті одинадцятикласників уроці  подарують їм іграшки – символи (лебедів та серця-метелики).

 

 

Я.Тарабанова