Акції за звільнення Сенцова та інших в’язнів Кремля проходять у всьому світі (Фото)

Демонстрації на підтримку глобальної акції #SaveOlegSentsov пройшли у Лейпцигу, Страсбургу, Ризі, Сіднеї, Стокгольмі, Женеві, Парижі, Бордо, Варшаві, Кувейті, Тель-Авіві, Лісабоні, Черкасах, Кривому Розі, Рівному, Казані та інших містах. Про це йдеться на сторінці Save Oleg Sentsov у соціальній мережі Facebook.

Повідомляється, що поліція зірвала одиночні пікети в підтримку глобальної акції #SaveOlegSentsov у Санкт-Петербурзі та заарештувала кількох людей.

“Ініціаторка глобальної акції #SaveOlegSentsov Olexandra Matviychuk підняла питання звільнення Олега Сенцова та інших політв’язнів на зустрічі із екс-державним секретарем США Кондолізою Райс.

Депутати Європарламенту приєдналися до глобальної акції #SaveOlegSentsov та провели флеш-моб на її підтримку у стінах Європарламенту

Місія США в ОБСЄ записала відео-звернення на підтримку глобальної акції #SaveOlegSentsov https://www.facebook.com/USOSCE/videos/2156575374358029/

Із нами постійно контактують нові і нові міста, які хочуть доєднатися до глобальної акції #SaveOlegSentsov. Тож далі буде, не переключайтеся.

п.с. на фото мокрі, але щасливі учасниці #SaveOlegSentsov у Лейпцигу,” – йдеться у повідомленні.