Акваторію Каховського водосховища знову обстежили на факти замору риби

Вчора, 7 серпня, в рамках роботи постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з попередженням загибелі риби та інших водних живих ресурсів, створеної розпорядженням голови обласної державної адміністрації, з метою виявлення фактів та можливих причин замору риби, було здійснено обстеження акваторії Каховського водосховища та Каховського магістрального каналу.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Директор Департаменту екології та природних ресурсів Юрій Попутько.

Участь у рейді взяло керівництво Департаменту екології та природних ресурсів, Державної екологічної інспекції, Херсонського обласного управління водних ресурсів разом з представниками водної поліції.

Підбиваючи підсумки рейду Юрій Попутько зазначив, що нових випадків поширення замору риби на зазначених водних об’єктах не виявлено. Фахівцями лабораторії Державної екологічної інспекції у Херсонській області для визначення якісних показників води у Каховському водосховищі та Каховському магістральному каналі відібрані відповідні проби води.

Окрім того в ході робочого виїзду були виявлені кілометрові сітки браконьєрів. «Це просто жах. Питання браконьєрства також гостро стоїть для Херсонської області, – пише Юрій Попутько. Закликаю громадян бути відповідальними і строго дотримуватися встановлених правил рибальства».