Аналогове телебачення на Херсонщині працюватиме ще рік

На території Херсонської області поки не відключатимуть аналогове телебачення. Про це на своїй сторінці у  Facebook написала директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА Ольга Савенко (на фото праворуч).
Вона зазначила, що аналогове мовлення на території області триватиме ще як мінімум рік. Це пов’язано з процесом розвитку цифрового ТБ на Херсонщині.

“По-перше, найближчим часом ( а це якнайменше рік) на Херсонщині аналогове буде працювати наразі з процесом розбудови цифрового мовлення, – йдеться у повідомленні. –  По-друге, концерн РРТ вже розпочав роботу по впровадженню зі свого боку мережі цифрового мовлення, а це означатиме альтернативу Зеонбуду, який до цього часу був практично монополістом серед операторів цифри; по-третє, першим містом-пілотом по відключенню буде, скоріш за все, Кропивницький( Кіровоградська область). Тож процес відбуватиметься однозначно. Це нормально – цифрове мовлення в європейській державі! Але завдяки фахівцям в нацради телебачення і радіомовлення, в міністерстві інформполітики, в концерні РРТ та багатьом іншим процес реформування телерадіопростору буде поступовим”.