Андрій Балонь: “Херсонщина приваблива цілий рік!”

Більше 1000 об’єктів відпочинку, оздоровлення та розміщення надають послуги гостям Таврійського краю.

Андрій Балонь: "Херсонщина приваблива цілий рік!"

З них 49 дитячих, 60 садиб зеленого туризму, 51 готельний комплекс. Загальний ліжковий фонд понад 100 тис. місць. На цьому було наголошено заступником голови облдержадміністрації Андрієм Балонєм під час панельної дискусії в рамках ХІ Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти-2018», який відбувся 21 вересня у м. Києві.

В ході дискусії він розповів, що в аеропорту «Херсон» регулярно здійснюються рейси Стамбул-Херсон-Стамбул (авіакомпанії «Turkish Airlines»), Херсон-Київ («Міжнародні авіалінії України»), компанією «Браво» – міжнародні чартерні рейси у напрямку Хургади, Шарм-Ель-Шейху(Єгипет), Анталії, Даламан (Туреччина), Любліну (Польща).

За яскравими враженнями та неповторними емоціями в область приїжджає вже понад 3,5 млн. гостей. За 8 місяців поточного року у приватних цілях Херсонщину відвідало майже 15 тис. іноземців. Топ-5 країн-відвідувачів Херсонщини: Туреччина, Німеччина, Ізраїль, США, Італія.

«Але зростання турпотоків не є головною стратегічною метою. В пріоритеті – створювати високі стандарти та безпеку туризму на Херсонщині, підвищувати рівень обслуговування та якості надання туристичних послуг. Адже це автоматично сприятиме збільшенню рівня туристичних відвідувань, відповідно, й зростанню надходжень до бюджетів усіх рівнів від провадження туристичної діяльності», – підкреслив Андрій Балонь та додав, що в минулому році надходження  до бюджетів усіх рівнів від провадження туристичної діяльності збільшились більше аніж на 40%.

Зазначимо, що за 8 місяців поточного року суб’єктами туристичної діяльності сплачено до бюджетів усіх рівнів 22,2 млн. грн, а це, в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, більше на 22 відсотка. Сума надходжень туристичного збору до місцевих бюджетів становить понад  2 млн. грн.

Автор: Кухта Надія, сайт Херсонської ОДА