Андрій Гордєєв: газопровід у Генічеськ збудуємо у наступному році

Державна експертиза проекту будівництва газопроводу у Генічеський район (від Асканії-Нова до Генічеська) має бути готова до кінця жовтня.
Про це розповів на брифінгу після закінчення колегії ОДА, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, передає ПІК.
«Ми проводимо проектні роботи по закільцюванню ГТС України з ГТС Генічеського району, вже прямо зараз здійснюється державна експертиза проекту», – повідомив голова ОДА.
«До кінця жовтня ми отримаємо експертизу і вже просимо Уряд і Парламент щодо відкриття фінансування цього проекту. І на 2018 рік ми зробимо цей газопровід», – відзначив Гордєєв.
Що стосується цьогорічного опалювального сезону, то, як відзначив Гордєєв, розроблена схема і графік відключення у випадку, якщо буде дефіцит газу.
«На сьогоднішній день ці родовища (Стрілковське родовище) передані у державне підприємство Чорноморгаз (ДАТ Чорноморнафтогаз). Поставлено додаткове обладнання для сушіння газу для того, щоб було його більше, і таким чином ми маємо вийти на проектну потужність 75 тисяч кубометрів на добу, щоб забезпечити потребу району у газі», – повідомив Гордєєв.