Андрій Гордєєв: «Ми маємо спільними зусиллями сприяти отриманню якісної освіти для нашої молоді»

21 серпня відбулася селекторна нарада педагогічних працівників за участі голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва. Також на конференції були присутні його заступник Андрій Балонь, народний депутат Олександр Співаковський, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, начальник управління освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації Євген Криницький, а також голови об’єднаних територіальних громад та працівники освіти.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

У ході конференції порушувалися нагальні питання щодо можливостей надання якісної сучасної освіти, програма «Розвиток людського капіталу», «старіння кадрів», мотивація учнів до здобуття освіти у вишах і забезпечення їх робочими місцями по закінченню навчання та реформування нової української школи.

Очільник області Андрій Гордєєв зазначив: «По-перше, зараз завершилась вступна кампанія до вишів. Відповідно ми маємо вже певні результати: 33% абітурієнтів не здали зовнішнє незалежне оцінювання. По-друге, на сьогодні є тенденція до переведення російськомовних шкіл на українську мову навчання. Отже, нам необхідно обговорити план подальшої роботи, вирішити питання, які турбують нас у галузі освіти, проаналізувати результати діяльності навчальних закладів та окреслити коло завдань щодо реформування освіти в 2017/18 навчальному році. Чи можемо ми миритися з такими результатами, чи будемо давати нашим дітям доступ до якісної освіти?»

Заступника Міністра освіти і науки України Павло Хобзей прокоментував: «Дійсно Херсонська область за певних обставин стала прикордонною і це накладає набагато більше відповідальності. Уряд і я віримо в те, що Україна поверне і окуповані території Луганська й Донбасу, і Кримський півострів. Для того, щоб реінтеграція була швидша і правильна ті кроки, які робить зараз Херсонщина дуже цінуються Міністерством освіти і науки України. Треба мати лідерство, бажання, навколо себе гуртувати людей і реалізовувати ці плани задля майбутнього нашої молоді. Не шукаймо причин, чому нема результатів, а робимо все, щоб покращити їх».

Обговорення проблемних питань у галузі освіти в майбутньому дасть змогу надолужити прогалини в цій сфері та допомогти дітям отримати якісну європейську освіту.