Андрій Гордєєв подарував ХДУ до 100-річчя зірку

Вчора, 17 жовтня, в обласному муздрамтеатрі відбулися урочистості з нагоди 100-річчя від дня утворення Херсонського державного університету, йдеться на офіційному сайті ХОДА.

З вітальним словом до викладацького колективу та студенства звернувся голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв: “Дякую колективу університету за самовіддану працю, глибоке розуміння важливості підготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів, спроможних плідно працювати на благо нашої Батьківщини.Бажаю всім вам миру, міцного здоров’я, щасливої долі, довгих і плідних літ життя, творчої наснаги та успіхів у нелегкій, але надзвичайно потрібній праці”.

На захід очільник області прийшов з подарунком, і дуже оригінальним -дипломом, який засвідчує, що на честь найстарішого закладу Таврійського краю названо зірку у сузір’ї Скорпіон. Зірку зареєстровано в Українському астрономічному каталозі УКРАСТРО, який підтримує й у якому реєструє та зберігає буквені назви зірок і незоряних космічних об’єктів українська громадська організація Астрономічний союз.

Андрей Гордеев подарил ХГУ к 100-летию звезду

“Ставте собі за мету найвищі цілі, найвищі зірки, і ви обов’язково їх будете досягати. Удачі вам і успіхів! Нехай береже вас ваша зірка!” – підсумував Андрій Гордєєв.

Довідково: Херсонський державний університет був заснований під час Першої світової війни на базі евакуйованого в Херсон Юр’ївського учительського інституту в листопаді 1917 року, де навчалося  60 студентів, а навчально-виховний процес забезпечували 8 викладачів. На даний час Херсонський державний університет відомий як в Україні, так і за кордоном, передусім, науковими школами і досягненнями своїх випускників.Сьогодні в Херсонському державному університеті – 12 факультетів, на яких навчається понад 6 тисяч бакалаврів і магістрів на денній та заочній (дистанційній) формах навчання за 51 спеціальністю 17 – тьох галузей знань.Освітній процес в університеті на 50 кафедрах здійснюють понад 600 викладачів, з яких 66 докторів наук, професорів та 333 кандидати наук.

Автор: Гуськова Елеонора