Андрій Гордєєв привітав молодь Херсонщини з Днем студента

Шановні студенти Херсонщини!

Привітання голови обласної державної адміністрації з Міжнародним днем студентаЗа традицією Міжнародний день студента щороку відзначається 17 листопада.

Історично склалося так, що українські студенти відігравали і продовжують відігравати важливу роль у творенні нашої державності.

Ваш авантюризм, жага до змін та справедливості, оптимістичний погляд у майбутнє завжди були рушієм позитивних змін.

Тож, шановні майбутні науковці, технологи, юристи, економісти, вчителі, лікарі, агрономи, на ваше молоде покоління покладаються великі надії щодо соціально-економічного та духовного розвитку, а головне – щодо формування та накопичення людського капіталу, тобто кадрового збагачення регіону.

Успіхів вам у навчанні! Пам’ятайте, що студентська пора – це найкращий час для самовдосконалення, отримання знань і навичок, які згодом допоможуть вам стати справжніми фахівцями в обраній професії.

Приємно констатувати, що за підсумками різних конкурсів міжнародного та всеукраїнського рівнів саме студенти нашої області неодноразово здобували перемогу. Цього року гостинна Херсонщина буде приймати учасників Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України».

У цей святковий день зичу вам мудрості, терпіння, творчої наснаги, наполегливості та успіхів у всіх починаннях. Нехай ваші серця завжди будуть наповнені радістю, вірою, надією та любов’ю.

Хай щастить вам у всьому і завжди!

З повагою

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв